Beko Servis Kartal

Yaşam alanlarınızda gündelik hayatlarınızı kolaylaştıran ve zamanı lehinize çeviren birçok farklı beyaz eşya ürünü var. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi de bu ürünlerden bazılarıdır. Her türlü soru ve sorun durumunda Kartal Beko servis ailesi olarak sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Beko Servis Kartal Yılların Tecrübesiyle Hizmetinizde!

Özel servis sektörünü domine eden ve alanında uzmanlaşmış olan kadromuz ile birlikte faaliyetlerimizi sürdürüyor ve en iyisini sizinle paylaşmaya devam ediyoruz. Sorularınız varsa eğer bu sayfa aracılığı ile sorularınızı da detaylı bir şekilde aktarabilirsiniz. Beyaz eşya teknolojisini yakından takip eden ve sorun çözme odaklı hareket eden ekibimiz her daim hazır durumda.

beko servis kartal
beko servis kartal

İstanbul’un farklı noktalarında faaliyetlerimize devam ediyoruz ve geniş araç filomuz ile birlikte sizlere daha hızlı ve daha kısa süre içerisinde erişim sağlayacağımızı da özellikle ifade etmek isteriz. Yeni dönemin en başarılı kadrolarından birine sahip olduğumuzu da aktarmak isteriz. İncelemelerinizi yapar ve daha da önemlisi müşteri yorumlarına göz atacak olursanız eğer bu gerçeği sizler de daha net bir şekilde fark edeceksiniz.

Kartal Beko Servisi Sadece Bir Telefon Uzağınızda!

Ürünlerinizin ömrünü uzatmak ve bu ürünlerden daha yüksek verim elde etmek adına düzenli bakım hizmetlerine de her daim ihtiyacınız olacaktır. Firma olarak en önemli hedeflerimizden biri de budur ve bu hedefler doğrultusunda kaliteli bir sürece imza attığımızı da net bir şekilde dile getirebiliyoruz.

Kartal Beko Servisleri İletişim Bilgileri:

CEVİZLİATALAR MAH. TECERDAGİ CAD. SULTAN SK. NO:32/A – B KARTAL/İSTANBUL
+902164414398
YAKACIKORTA MAH. KAPTANI DERYA CAD. NO:18 KARTAL/İSTANBUL
+902163777505
KARTALKARLIKTEPE MAH. ATATÜRK BLV. SAKA SK. NO:15 KARTAL/İSTANBUL
+902163536923
TOPSELVİYALI MAH. ORTAÇ SK. SELVİ APT. NO:25/A KARTAL/İSTANBUL
+902163062877

Beko Servis Kartal Nerede?Blog Comments

Bu aralar evde olduğumuzdan ötürü çok fazla yemek yeniliyor bu sebeple de buzdolabının kapağı çok sık açılıyor. Bu zamana kadar memnuniyetle kullandığımız Beko markasına ait buzdolabımızdan geçen gün fazla açıp kapatmaktan olduğunu düşündüğüm bir sorun ortaya çıktı. Motorundan garip bir ses gelen buzdolabını kapatarak direkt Beko Servis Kartal yetkililerine ulaşarak arıza bildirdik. Gelen ekip 3 gün sonra buzdolabımızı tamir edilmiş bir şekilde geri getirdiler.

TIKLA SERVİSİ ARA