Beko Servis Pendik

Pendik Beko servis ismini daha önce de duymuş olmanız gerekiyor. Özel servis sektörünü domine etmeyi başaran ve bunu yaparken müşteri memnuniyetini odak noktası olarak belirleyen bir firmadan söz ediyoruz. Kalabalık araç filomuz ve aynı zamanda kalabalık çalışan kadromuz ile birlikte sizleri misafir etmeye hazır durumdayız. Dilediğiniz zaman randevu taleplerinizi iletebilir ve ekip arkadaşlarımızdan hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Beko Servis Pendik Aynı Gün Çözüm Üretir!

Beko marka buzdolabı ve çamaşır makinelerinizi aynı gün yerinde inceliyor ve sorun büyük olduğu takdirde yine bu ürünlerini atölyemize taşıyoruz. Adrese teslim hizmet veren nadir firmalardan biriyiz. İncelemelerinizi detaylı bir şekilde yaparsanız eğer sizler de ne demek istediğimizi ev firmamızın neden bu kadar popüler olduğunu çok daha iyi anlamış olacaksınız.

beko servis pendik
beko servis pendik

Pendik Beko Servisi Uzman Teknisyenleriyle Hizmetinizde

Beyaz eşya teknolojisini yakından takip eden ve bu teknoloji ile birlikte kendini geliştiren bir servis ekibi yaratmış durumdayız. Sizler de bu ekip ile tanıştığınızda neden bu kadar çok güvendiğimizi daha iyi anlamış olacaksınız.

Ürünlerinizi emin olun yakından tanıyor ve bu ürünlerin ömrünü uzatmak için de elimizden gelenin daha fazlasını ortaya koyuyoruz. Sizler de daha kaliteli beyaz eşya gruplarına sahip olmak isterseniz eğer periyodik olarak hizmet alabilir ve ürünlerinizin geleceğini de bir şekilde koruma altına alabilirsiniz. Bu konuda kendimize güveniyor ve deneyim sahibi bir kadro ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz.

Pendik Beko Servisleri İletişim Bilgileri:

PENDİK (BATI)SAPANBAĞLARI MAH. MİTHATPAŞA CAD. GÜLDEN SK. NO:10 PENDİK/İSTANBUL
+902163541369
PENDİK (DOĞU)KAYNARCA MAH. KADİRLİ SK. D BLOK NO:10/A PENDİK/İSTANBUL
+902165195655
KURTKÖY (BATI)ŞEYHLİ MAH. KÜRSÜ SOK. 10A PENDİK/İSTANBUL
+902166299990

Beko Servis Pendik Nerede?TIKLA SERVİSİ ARA