Beko Servis Üsküdar

İstanbul’un en nezih semtlerinden biri olan Üsküdar’da, Üsküdar Beko servis adı ile özel servis faaliyetlerimizi sürdürüyor ve yıllardır bu sektörü domine etmeyi de başarıyoruz. Çamaşır ve bulaşık makinelerinizin yanı sıra dolaplarınız ile ilgili her türlü soru ve sorun durumunda bir telefon kadar yakınız.

Beyaz eşya teknolojisi gerçekten hassas bir teknoloji ve düzenli bakım hizmeti almadığınız takdirde ne yazık ki hataya düşebiliyorsunuz. Bizim amacımız ise bu hataları bir nebze de olsun azaltabilmek ve taleplerinize daha profesyonel bir şekilde yanıt vermek olacaktır. Dilediğiniz an iletişim kurabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Beko Servis Üsküdar Aynı Gün Kapınızda!

beko servis üsküdar
beko servis üsküdar

Online olarak da aktif durumdayız ve sorularınıza bu sayfa aracılığı ile daha hızlı ve daha kolay bir şekilde yanıt veriyoruz. Özel servis hizmetleri hakkında bilgi edinmek ya da ürünlerinize dair merak ettiklerinize yanıt almak isterseniz eğer bizler hazırız. Kendini bu sektörde geliştirmeye devam eden ve kusursuz işlere imza atan personelimiz ile birlikte taleplerinize doğrudan yanıt veriyor olacağız.

Hızlı ve Güvenilir Hizmet için: Üsküdar Beko Servisi

Soru ve sorunlarınızın yanı sıra az önce de dile getirdiğimiz gibi ürünlerinizin bakım hizmeti için de bizi tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile birlikte ekonomik bir servis politikası benimsemiş durumdayız ve detaylı bir inceleme yaparsanız eğer kullanıcıların bu konuda da fazlasıyla memnun olduklarını sizler de net bir şekilde fark ediyor olacaksınız. diğer tüm detayları ise personel kadromuzdan ve çağrı merkezi çalışanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Üsküdar Beko Servisleri İletişim Bilgileri

ÜSKÜDAR (ÇARŞI)SULTANTEPE MAH. MENZİL SOK. NO:3D/B ÜSKÜDAR/İSTANBUL
+902164920012
NAKKAŞTEPE (Kurumsal Çözümler veya Ticari Klima Servisi)ALTUNİZADE MAH. KISIKLI CAD. NO:46 ÜSKÜDAR/İSTANBUL

Beko Servis Üsküdar Nerede?


Blog Comments

Hazır kurban bayramı da yaklaşıyorken 3 sene önce aldığımız ama kullanmadığımız Beko markasına ait dondurucumuzu geçen gün kullanmaya kalktığımızda çalıştıramadık ve motorunun ısınmaya başladığını fark ettik. İnternetten iletişim bilgilerini bulduğumuz Beko Servis Üsküdar şubesi yakınımızda olduğu için onlar ile iletişime geçtik ve sorunumuzu aktardık. Gün içerisinde gelen ekip dondurucunun ayarlarını resetleyip sorunumuzu çözdüler.

[…] Beko Servis Üsküdar hizmetimizle Beko’nun tüm ürün gruplarında üstün bir hizmet sunuyoruz. […]

TIKLA SERVİSİ ARA